Susisiekite:

+370 686 41641 arba info@grindalta.lt

KOKYBĖS GARANTIJA

Viršutinis sluoksnis mažinantis triukšmą, neišmetantis dulkių, elastingas.

Mūsų įmonė gali jums pasiūlyti aukštos kokybės pramonines grindis sandėliams, gamybos salėms, autoservisų ir maisto perdirbimo patalpoms, pakrovimo rampoms, dideliems garažams, automobilių stovėjimo aikštelėms ir kt. Esame jauna įmonė, tačiau didžioji dalis mūsų darbuotojų gali pasigirti didesne nei 20 metų patirtimi šioje srityje. Grindims taikoma 5 metų garantija.

Pramoninės grindys
Pramoninės grindys

Bituminės pramoninės grindys pasižymi optimalia medžiagų sudėtimi, susidedančia iš skaldos, smėlio, cemento ir latekso - bitumo emulsijos. Dėl pastarosios medžiagos sudėties grindys yra tokios lygios, kad nei mobilios, nei stacionarios apkrovos negali jų pažeisti. Priešingai, nedideli įtrūkimai ir įbrėžimai išnyksta veikiami riedėjimo apkrovų. Besiūlis paviršius automatiškai pašalina kelis rizikos veiksnius. Šioms grindims nereikia ypatingos priežiūros.

Gera darbo aplinka prasideda nuo grindų, štai kodėl bituminės grindys pasižymi ypatingomis ergonominėmis savybėmis. Grindys yra šiltos, elastingos, neslidžios, antistatinės ir mažinančios triukšmą.

Bituminės pramoninės grindys

Ką daryti su senomis grindimis ir pažeistomis pramoninėmis grindimis? Atsakymas yra: bituminės pramoninės grindys. Jos be jokių problemų prilimpa prie senų, fiksuotų grindų ir nėra senų grindų pašalinimo nuostolių. Klojimo procedūra yra nekenksminga aplinkai ir nepavojinga. Probleminės grindys virsta įspūdingais optimalių renovacijos procesų pavyzdžiais.

Remontas ir renovacija